Meetings

LC Tallinn Meri lugu

Huvitavate inimeste ühendamine ja arenemine läbi teiste aitamise on olnud LC Tallinn Meri tegemiste oluliseks koostisosaks. Meie klubi liikmeteks on avatud mõtlemisega inimesed väga erinevatest eluvaldkondadest, keda ühendab usk lionsklubis tekkivasse sünergiasse. Klubisse on oodatud inimesed, kes soovivad avada elus uusi tahkusid ja avastada ühiselt lions liikumist.Traditsiooniliselt esineb klubikoosolekul mõni huvitav külaline, kes räägib huvitavatel teemadel või klubi võtab ühiselt ette mõne põneva tegevuse. Võõrustatud on näiteks Kaia Kallast, Laine Randjärve ja Janek Mäggit, kohtutud on Eesti äriinglite ja Hooandjaga ning paljude teistegagi. Samuti on klubi osavõtlik Eesti lionspiirkonna tegevuses, lüües kaasa sportlikes üritustes, osaledes koolitustel ja tutvudes teiste klubide liikmetega.

LC Tallinn Meri on oma tegevuses olnud seni keskendunud noorte ja laste abistamisele. Koostööd on tehtud Pikavere lasteaed - algkooliga, Assaku lasteaiaga ja MTÜ-ga Noorte Kodupaik. Klubi on pidanud kohvikut Merepäevadel ja osalenud heateo päeva raames toimunud laadal. Et hoida üleval põnevust ja huvi, siis töös on koguaeg uusi ja huvitavaid abistamise projekte.

Meri on, meri jääb, meri olema peab!

 

Lions Clubs International is the world's largest service club organization with more than 1.4 million members in approximately 46,000 clubs in more than 200 countries and geographical areas around the world.

Lions Clubs International News
Connect with Us Online
Twitter