Kokoukset

Hallitus kaudella 2018-2019

Past presidentti         Isto Koivuniemi       isto.koivuniemi@gmail.com

Presidentti                 Keijo Karvonen      keijo.karvonen@gmail.com

1. varapresidentti      Jukka Tamminen    jukka.tamminen@kolumbus.fi

  Sihteeri                    Jorma Salonen       jorma.salonen12@gmail.com

 Rahastonhoitaja ja klubimestari  Jukka Tamminen       jukka.tamminen@kolumbus.fi

Nuorisovaihto           Esa Kukkola                            esa.kukkola99@gmail.com

Quest-asiamies ja tiedotus        Isto Koivuniemi

Klubin muut jäsenet 2018-2019:

Lohkon puh. joht. Pekka Höök pekkahook@gmail.com 

Yrjö Gorski                                 ygorski@welho.com

Paavo Härö                                paavo.haro@gmail.com

Jorma Leinonen                         jkleinonen@mns.com

Arto Taipale                               arto.taipale@kotiportti.fi

 

 

Lions Clubs Internationalin uutiset
Connect with Us Online
Twitter