Möten
Medlemmar

STYRELSE 2020-2021

      Ordförande/ President

     Bengt-Ove Bengtsson

     Tfn: 070-3756717

     E-post: bbengtove@gmail.com

 

    Past President Melvin Jones Fellow 

    Olle Eriksson, Anita

    Tfn: 0431-13349 Mobil: 070-629 27 22

    E-post: olleeriksson42@gmail.com   

 

   Sekreterare

    Ingela Schlyter

    Mobil: 0705-163569

    E-post: ingelasmailbox@gmail.com

 

    Kassaförvaltare

    Romel Colata, Liliana

    Tfn: 076- 2120205

    E-post: rcolata@yahoo.com

 

    Klubbmästare - Melvin Jones Fellow             

    Claes Johansson, Ann-Kristin

    Tfn: 0431-16233 Mobil: 070-6716233 

    E-post: claes.johansson18@telia,com  

 

    Direktor, Progressive Melvin Jones Fellow 

    Bo Holmberg, Sonja

    Tfn: 0431- 12796 Mobil: 070- 6501452

     E-post: boholmberg@hotmail.com

 

MEDLEMMAR 2020-2021

     Lars Andersson, Birgitta 

     Mobil: 073-6565832

    E-post:  laclemens@yahoo.se

   

 

    Gunnar  Barkman    

    Tfn: 070-6174952     

     E-post: g.barkman46@gmail.com

  

     Leif Blomqvist

     Tfn: 0431-19420  Mobil:070-8119420

      E-post: leif_blomqvist@telia.com

 

 

      Henry Carlsson

      Mobil 0708-473990

      E-post: henry@bollplanket.se

 

 

      Melvin Jones Fellow - Privilegierad medlem

      Jan Carlström, Lillebil

      Tfn: 0431-12221  Mobil: 070-3138765

      E-post: jan.t.carlstrom@gmail.com

                               Lillebil: lillebil.e@gmail.com     

 

     Kjell Grahn

     Tfn: 070-6310443  

      E-post: grahn.kjell@telia.com

       

                  

        Melvin Jones Fellow 

        Carl-Gustaf Gudmundsson, Marie

        Tfn: 0431-15601  Mobil: 070-8516139

         E-post: gudmundsson@ektv.nu   

 
 
 

      Melvin Jones Fellow

     Gertie Hansson, Göran

     Tfn: 0431- 18568 Mobil: 073- 3705850

      E-post: gertiehansson45@gmail.com

 

     Bengt-Arne Ivarsson

     Mobil: 070-6914603

     E-post: ba@ektv.nu

  

 

     Gert Ove Johansson, Birgitta 

     Mobil: 070-2943393

     E-post: gertove.tockarp@gmail.com

 

 

       Melvin Jones Fellow

       Paul Månsson

       Mobil: 070-5728423

       E-post: konstruktorerna@telia.com 

 

     Priviligierad medlem

     Ingvar Möller, Elsa 

     Mobil: 070-6377984

     E-post:  moller4@bjarenet.com

 

      Melvin Jones Fellow

      Boo Nilsson

      Mobil: 070-5698615

      E-post: boo.nilsson22@gmail.com

 

    Melvin Jones Fellow, Priviligierad medlem

    Evert Nilsson, Rut 

    Tfn: 0431-16669

     E-post: evert.nilsson@ektv.nu

  

     Sten Nilsson

     Telefon: 070-8122346

      E-post: stidsvig4@gmail.com

 

 

    Torsten Olsson,  Melvin Jones Fellow

    Mobil: 070-5609501

    E-post: torsten@ektv.nu

 

 

       Elisabeth Oskarsson

       Mobil: 070-9289985

       E-post: bethsy9@hotmail.com

     

                       

        Owe Oskarsson

        Mobil: 076-3385962

        E-post: ekonowe@hotmail.se 

 

 

    Melvin Jones Fellow - Priviligierad medlem

    Leif Sköldbäck, Berit 

    Tfn: 0431-82855 

    E-post: faffe.skoldback@gmail.com

 

   Melvin Jones Fellow - Previligerierad medlem

   Henric Strengbom, Ingrid  

   Tfn: 0431- 10201 Mobil: 070- 6751211 

   E-post: h.strengbom@telia.com

 

    Elisabet Svensson

    Tfn: 073- 3265112 

     E-post: elisabetochbjorn@gmail.com

 

    Gerhard Weibull

    Tfn: 0431- 14950 

     E-post: gerhard.weibull@outlook.com

   

 

         Naimi Wendel               

         Tfn: 070-8428572

         E-post:juliana1@live.se

 

 
Lions Clubs Internationals nyheter
Connect with Us Online
Twitter